Hizmet Kullanım Ve Satış Şartları


Bu ürünü satın almadan veya kullanmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatli bir şekilde okuyun.Zionmedya.com sitesinde satışı yapılmakta olan “Seo, Backlink, Organik Hit, Sosyal Medya ve Web Tasarım/Yazılım” Paketlerini alan müşteriler aşağıdaki şartları kabul etmiş varsayılır.
1) Yapılan çalışmada Zion Medya müşterinin ilettiği kelimelerde Google arama motorunda, kelimelerin yükseleceğini taahhüt eder. *(En Yüksek SEO Paketi İçin Geçerlidir.)
2) Yapılan çalışmada müşteri verilen hizmetin işleyişine müdahalede bulunamaz.
3) Alınan hizmet zamanında teslim edilmezse firmamız %50 iade sağlayıp çalışmayı hediye edecektir.
3) Zion Medya fiyatlar, sunulan ürün ve hizmetler üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
4) Müşteri çalışma yapılan süre zarfında sitesinde hiçbir şekilde değişiklik yapmamakla yükümlüdür. Aksi taktirde oluşabilecek herhangi bir olumsuzluk müşterinin mesuliyetindedir.
4-A) Title,description gibi alanlar doğrudan Google konumunuza etkendir ve çalışma esnasında değişimi oldukça risk içerir.
4-B) Yazılım, tema, kod değişiklikleri sitenin açılış hızına ve diğer değerlere doğrudan etken olduğundan çalışma sürecinde bu tarz değişiklikler yapılmamalıdır.
4-C) Siteye çalışma boyunca sadece özgün içerikler girilmeli ya da mevcut hali korunmalıdır.
5) Verilen hizmet sonucunda, raporlama işlemi ardından geçen 90 gün sonrasında eğer ki belirtilen hedef kelimelerde yükseliş olmazsa firmamız yapılan ödemenin %50′ ini alıcıya iade eder. *(En Yüksek SEO Paketi İçin Geçerlidir.) ( Backlink Paketleri Bu Kapsama Dahil Değildir! )
5-A) Spam olarak oluşturulan siteler ve kopya içerikli siteler yada Anti SEO çalışmalarına maruz kalmış siteler iade şartları dışında kalır.
5-B) Yüksek rekabet içeren (film,dizi,oyun,mp3,nakliyat,video indir,film indir,film izle,sohbet,yemek tarifleri vs..) kelimelerde iade garantisi yoktur.
5-C) Spor- Bonus – Bet , sitelerinin kesinlikle iade veya yükseliş garantisi söz konusu değildir.
6) Yapılan çalışmalar 6 ay garantimiz altındandır. Herhangi bir sorunda telafi işlemi gerçekleştirilecektir.
7) Organik Hitlendirme çalışmalarında belirtilen ziyaretçi rakamları ortalama olarak belirlenmektedir. Sitenize gelecek rakamlar’da sunucuda ki yoğunluğa bağlı olarak (+-100-150) kadar değişiklikler olabilmektedir.
8) Organik Hitlendirme hizmetlerinde site ve anahtar kelimelerin her ay için maksimum 1 kere değiştirilebilme hakkı bulunmaktadır.
9) Organik Hitlendirme hizmetinde iade işlemi bulunmamaktadır. İsteğe bağlı olarak hizmet iptal edilebilir.
10) Sosyal Medya Hizmetlerinde, hizmetin gönderilememesi gibi durumlarda ödeme yöntemi Havale/EFT ise ücretler düşülerek, kredi kartı ise ücretin tamamı doğrudan müşteriye iade edilir.
10-A) Takipçi, Abone gibi siparişleriniz de düşüşler yaşanabilmektedir. Bu düşüşlerden Zion Medya sorumlu değildir.
11) Web Tasarım/Yazılım hizmetlerinde belirtilen teslimat süresinde yoğunluğa bağlı olarak +-5 gün kadar ek süre istenebilir. İstenen süre içinde hizmet teslim edilemez ise ücretin tamamı iade edilir.
*En Yüksek SEO Paketi, sitemiz de o an için güncel olarak Fiyatı En Yüksek ve İçeriği En Kapsamlı Olan SEO Paketini Kapsamaktadır.) ( Backlink Paketleri Bu Kapsama Dahil Değildir! )